HEXO to polska marka robotów sprzątających, cieszących się uznaniem tysięcy klientów. Jeśli chcesz poznać wszystkie aspekty prowadzenia sprzedaży w Internecie oraz zaawansowaną technologię jaką jest robotyka domowa – dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

 ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Opieka nad naszymi profilami w mediach społecznościowych (FB i Instagram);
  • Obsługa klientów: telefoniczna, mailowa oraz social media: FB, YT, Instagram;
  • Modyfikacje treści w sklepie internetowym www.hexo-store.pl;
  • Nadzorowanie wysyłki towarów;
  • Rozwój i optymalizacja oferty na platformach marketplace w tym: Allegro, Empik;
  • Współpraca z influencerami.

 OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości branży e-commerce;
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem;
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Doskonałej interpunkcji i łatwości wyrażania się w mowie i piśmie;
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość obsługi platform CMS, Google Analytics oraz umiejętność prowadzenie kampanii Google AdWords, FB Ads.

 OFERUJEMY:

  • Poznanie wszystkich aspektów prowadzenia biznesu w Internecie „od środka”;
  • Ciekawą pracę w niezwykle dynamicznie rozwijającej się gałęzi technologii jaką jest robotyka;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Swobodną atmosferę i pracę w kameralnym zespole.

NAPISZ DO NAS:

HEXO@HEXO.COM.PL

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hexo Sp. z o.o zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.